NAUJIENOS

Suraskite LIFE partnerius!

2018 m. balandžio 13 d.

LIFE projektai skatina tarptautinį bendradarbiavimą. Siekiant pagerinti LIFE projektų paraiškas ir padidinti jų pridėtinę vertę Europos Sąjungai, siūlome užmegzti ryšius su užsienio partneriais. Partnerių paieškai siūlome naudoti šias platformas:

Bulgarijos

Čekijos

Graikijos

Italijos

Kroatijos

Latvijos

Lenkijos

Slovėnijos

Taip pat kviečiame naudotis projekto “LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje” partnerių paieškos duomenų baze http://db.lifeprojektai.lt/, kurioje galima peržiūrėti visus Europos Sąjungos LIFE projektus nuo 1991 iki 2016 m. pagal jų šalį, tematiką ir laikotarpį.

Duomenų bazėje taip pat rasite informaciją apie Lietuvos, Latvijos ir Estijos LIFE projektų vykdytojus ir partnerius – jų vykdytus projektus, informaciją apie organizacijas, veiklos sritis, kontaktinius duomenis. Be to, duomenų bazėje gali registruotis organizacijos, ieškančios partnerių LIFE projektams.

Duomenų bazė ne tik padės susipažinti su LIFE programos pobūdžiu ir tematika, pasisemti idėjų ateities projektams, bet ir rasti Lietuvos ar tarptautinių partnerių bendradarbiauti. Be to, galite užregistruoti savo el. pašto adresą ir gauti pranešimus apie naujus partnerių paieškos skelbimus.

Jei turite pageidavimų, pasiūlymų ar norite užsiregistruoti, kaip partnerių ieškanti organizacija, galite tai padaryti tiesiogiai duomenų bazėje arba rašykite mums el.paštu info@lifeprojektai.lt.

 

2018 m. spalio 23 d.
LIFE finansinių ir administracinių gairių pakeitimai

Apžvelgiame svarbiausius pakeitimus ir paaiškinimus, kurie buvo paskelbti 2018 m. birželio 20 d.

Plačiau
2018 m. rugsėjo 25 d.
Trečiasis Baltijos šalių LIFE bendradarbiavimo susitikimas

2018 m. rugsėjo 19 – 21 d. Klaipėdoje vyko trečiasis Baltijos šalių LIFE bendradarbiavimo susitikimas. Jame dalyvavo LIFE nacionaliniai kontaktiniai asmenys, gebėjimų stiprinimo projektų atstovai ir projektų vykdytojai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos bei Danijos.

Plačiau
2018 m. rugsėjo 13 d.
Paskirtas bendrasis finansavimas klimato projektams

Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2018 m. rugsėjo 11 d. įsakymu paskirtas 2018 m. Lietuvos LIFE bendrasis finansavimas klimato projektams. Dėl galimybės gauti bendrąjį finansavimą (kurio lėšomis gali būti padengiama iki 25 proc. visų tinkamų projekto išlaidų) kreipėsi pareiškėjai, atstovaujantys tris Klimato paprogramės projektus. Du projektai atstovavo klimato kaitos švelninimo prioritetinę sritį, vienas - prisitaikymo prie klimato kaitos sritį. Dviejuose projektuose Lietuvos atstovai buvo pagrindiniai pareiškėjai, viename - tarptautinio projekto partneriai. Preliminarus finansavimas skirtas Aleksandro Stulginskio Universiteto vadovaujamam projektui "Klimatui sumanios pieno gamybos holistinis valdymas". Atkreipiame dėmesį, kad paskirtas finansavimas yra preliminarus, o galutinis sprendimas skirti bendrojo finansavimo lėšas bus priimtas ir galutinis lėšų dydis patvirtintas Europos Komisijai teigiamai įvertinus paraišką ir pakvietus pareiškėjus pasirašyti sutartį dėl atitinkamo LIFE projekto įgyvendinimo.

Plačiau