NAUJIENOS

Suraskite LIFE partnerius!

2018 m. balandžio 13 d.

LIFE projektai skatina tarptautinį bendradarbiavimą. Siekiant pagerinti LIFE projektų paraiškas ir padidinti jų pridėtinę vertę Europos Sąjungai, siūlome užmegzti ryšius su užsienio partneriais. Partnerių paieškai siūlome naudoti šias platformas:

Bulgarijos

Čekijos

Graikijos

Italijos

Kroatijos

Latvijos

Lenkijos

Slovėnijos

Taip pat kviečiame naudotis projekto “LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje” partnerių paieškos duomenų baze http://db.lifeprojektai.lt/, kurioje galima peržiūrėti visus Europos Sąjungos LIFE projektus nuo 1991 iki 2016 m. pagal jų šalį, tematiką ir laikotarpį.

Duomenų bazėje taip pat rasite informaciją apie Lietuvos, Latvijos ir Estijos LIFE projektų vykdytojus ir partnerius – jų vykdytus projektus, informaciją apie organizacijas, veiklos sritis, kontaktinius duomenis. Be to, duomenų bazėje gali registruotis organizacijos, ieškančios partnerių LIFE projektams.

Duomenų bazė ne tik padės susipažinti su LIFE programos pobūdžiu ir tematika, pasisemti idėjų ateities projektams, bet ir rasti Lietuvos ar tarptautinių partnerių bendradarbiauti. Be to, galite užregistruoti savo el. pašto adresą ir gauti pranešimus apie naujus partnerių paieškos skelbimus.

Jei turite pageidavimų, pasiūlymų ar norite užsiregistruoti, kaip partnerių ieškanti organizacija, galite tai padaryti tiesiogiai duomenų bazėje arba rašykite mums el.paštu info@lifeprojektai.lt.