Renginiai

Tvarus judėjimas mieste: klimatas, oras, sveikata

2018 m. vasario 22 d.

Vasario 22 d. LR aplinkos ministerijoje vykusioje konferencijoje „Tvarus judėjimas mieste: klimatas, oras, sveikata“ kvietėme aptarti strateginius tikslus ir visuomenės iniciatyvas, susijusias su tvariu judumu. Renginyje buvo pristatomas vienas iš LIFE programos prioritetų – tvarios miestų plėtros įgyvendinimas remiant inovatyvius techninius sprendimus ir ieškoma organizacijų, norinčių kartu vystyti LIFE finansuojamus projektus.

Konferencijoje dalyvavo judumo planus rengiančių savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų, aktyvių miestų bendruomenių atstovai. 

 

Konferencijos darbotvarkė.

Konferencijos pranešimai:

1. M. Norbutas_konferencijos atidarymas

2. S. Znutiene savivaldybiu vaidmuo

3a. Z. Siliene_Oro kokybe

3b. E. Augliene Tarsos mazinimo reikalavimai

4. A.Rogoza_Poveikis sveikatai

5. J. Damidavičius_DJMP išūkiai ir galimybes

6. A.Šmitienė, K.Cijūnėlienė_Ką gali pasiūlyti LIFE

7. E.Skrodenis, I.Markucevičiūtė_Kauno ir Klaipedos DJP

 

 

2018 m. balandžio 25 d.
LIFE informacinė diena 2018 – balandžio 25 d.

Kaip ir kasmet, šį pavasarį kviesime dalyvauti LIFE informacinėje dienoje, kuri 2018 m. numatoma balandžio 25 d. Vilniuje. Informacinės dienos metu sužinosite daug naudingos informacijos apie 2018 m. kvietimą, LIFE programos pasikeitimus ir turėsite progą pabendrauti su LIFE projektų vykdytojais ir pareiškėjais.

Plačiau
2018 m. vasario 8 d.
Registrų centre – apie LIFE programos galimybes

2018 m. vasario 8 d. LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje projekto grupė pristatė LIFE programą VĮ Registrų centro atstovams. Projekto „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ vadovė A.Šmitienė seminaro metu pristatė LIFE programos esmę, tipus, pasiekimus Lietuvoje, finansavimo mechanizmą, teminius prioritetus. Plačiau buvo pristatomi Registrų centrui aktualūs teminiai prioritetai, pristatyti įgyvendinti LIFE projektai, kurie padėjo dalyviams geriau suprasti LIFE programą.

Plačiau
2017 m. gruodžio 14 d.
LIFE programa – HORIZON 2020 rezultatų tęstinumui

Gruodžio 14 d. Lietuvos mokslo taryba (LMT) ir LINO mokslo ryšių biuras Briuselyje pakvietė mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus atstovus, į informacinį renginį, skirtą supažindinti su naujosiomis H2020 visuomenės iššūkių „Sveikata“ bei „Klimato kaita“ 2018–2020 m. darbo programomis ir jų kvietimais teikti paraiškas. Renginyje apie HORIZON 2020 projektų rezultatų panaudojimą LIFE projektuose ir LIFE programos finansavimo galimybes kalbėjo projekto „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ vadovė Aušra Šmitienė.

Plačiau