Renginiai

Tvarus judėjimas mieste: klimatas, oras, sveikata

2018 m. vasario 22 d.

Vasario 22 d. LR aplinkos ministerijoje vykusioje konferencijoje „Tvarus judėjimas mieste: klimatas, oras, sveikata“ kvietėme aptarti strateginius tikslus ir visuomenės iniciatyvas, susijusias su tvariu judumu. Renginyje buvo pristatomas vienas iš LIFE programos prioritetų – tvarios miestų plėtros įgyvendinimas remiant inovatyvius techninius sprendimus ir ieškoma organizacijų, norinčių kartu vystyti LIFE finansuojamus projektus.

Konferencijoje dalyvavo judumo planus rengiančių savivaldybių, nevyriausybinių organizacijų, aktyvių miestų bendruomenių atstovai. 

 

Konferencijos darbotvarkė.

Konferencijos pranešimai:

1. M. Norbutas_konferencijos atidarymas

2. S. Znutiene savivaldybiu vaidmuo

3a. Z. Siliene_Oro kokybe

3b. E. Augliene Tarsos mazinimo reikalavimai

4. A.Rogoza_Poveikis sveikatai

5. J. Damidavičius_DJMP išūkiai ir galimybes

6. A.Šmitienė, K.Cijūnėlienė_Ką gali pasiūlyti LIFE

7. E.Skrodenis, I.Markucevičiūtė_Kauno ir Klaipedos DJP

Paralelinės diskusijos

 

Renginio vertinimo anketa

 

2018 m. gegužės 30 d.
Internetinis seminaras apie LIFE koncepcijos rašymą gamtiniams projektams

Informuojame, kad projekto „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ grupė gegužės 30 d. organizuoja internetinį seminarą anglų kalba LIFE programos pareiškėjams. Internetinio seminaro metu ekspertas iš užsienio kalbės apie LIFE koncepcijos rengimą Gamtos ir biologinės įvairovės projektams. Internetinis seminaras bus transliuojamas tiesiogiai, prisijungę galėsite užduoti ekspertui klausimus. Po internetinio seminaro, jo įrašą galėsite rasti mūsų svetainėje. Numatoma trukmė - 2 valandos. Seminarą ves ekspertas iš Suomijos Mikko Tiira, su LIFE programa dirbantis nuo 1999 m. Registraciją pradėsime artimiausiu metu, sekite naujienas!

Plačiau
2018 m. gegužės 22 d.
Internetinis seminaras apie LIFE koncepcijos rašymą

Informuojame, kad projekto „LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje“ grupė gegužės 22 d. organizuoja internetinį seminarą anglų kalba LIFE programos pareiškėjams. Internetinio seminaro metu ekspertas iš užsienio kalbės apie LIFE koncepcijos rengimą Aplinkos paprogramės projektams. Internetinis seminaras bus transliuojamas tiesiogiai, prisijungę galėsite užduoti ekspertui klausimus. Po internetinio seminaro, jo įrašą galėsite rasti mūsų svetainėje. Seminaro pradžia - 10 val., numatoma trukmė - 2 valandos. Registraciją pradėsime artimiausiu metu, sekite naujienas!

Plačiau
2018 m. gegužės 18 d.
"Cheminių medžiagų valdymas įmonėje: mažesnis poveikis aplinkai ir sveikatai" Klaipėdoje

Gegužės 18 d. Klaipėdoje projekto "LIFE gebėjimų stiprinimas Lietuvoje" grupė kartu su LIFE projektu LIFE/Fit for REACH organizuoja seminarą chemines medžiagas gaminančioms, importuojančioms ir naudojančioms įmonėms apie šioms įmonėms taikomus teisinius reikalavimus, prievoles, atsakomybes. Seminaro dalyviai bus supažindinti su LIFE programa ir jos finansavimo galimybėmis. Taip pat, bus pasakojama apie REACH reikalavimus, cheminių medžiagų ženklinimą, valdymo klaidas, cheminių medžiagų pakeitimo pavyzdžius įmonėse.

Plačiau