NAUJIENOS

Kviečiame į renginį „Info dienos 2022 Lietuvoje“

2022 m. balandžio 25 d.

„Info dienos 2022 Lietuvoje“ - tai pagrindinis LIFE programos renginys Lietuvoje. Šių metų renginio data – gegužės 25 d. Renginio pradžia – 10 val. Registruotis galima čia

Vaizdo konferencijos metu LIFE projektus prižiūrinti NEEMO monitoringo ekspertė R. Kurienė supažindins su nauju 2022 m. LIFE kvietimu teikti projektų paraiškas gamtos ir biologinės įvairovės, žiedinės ekonomikos ir gyvenimo kokybės, klimato kaitos švelninimo ir prisitaikymo bei perėjimo prie švarios energijos srityse.

Taip pat, tikimės aktualaus CINEA agentūros atstovo Š. Zableckio pranešimo apie tai, kaip parengti gerą LIFE programos paraišką, bei Aplinkos ministerijos naujienų dėl LIFE projektų bendrojo finansavimo iš Lietuvos Respublikos biudžeto.

Standartinių LIFE projektų vykdytojai iš Lietuvos pristatys įgyvendinamų projektų patirtį.

Renginio programa.

Brandinantys naujo LIFE projekto idėją kviečiami individualiai konsultacijai pasibaigus konferencijai. Savo norą pažymėkite registracijoje, ir mes su Jumis susisieksime dėl tikslaus laiko. Konsultacijos planuojamos gegužės 30 – birželio 2 dienomis vaizdo susitikimų būdu per Teams.

Kviečiame registruotis!