NAUJIENOS

Kviečiame rengti LIFE projektus 2021 m. kvietimui

2020 m. lapkričio 17 d.

2021 metais prasidės naujas ES finansinis laikotarpis, o LIFE programa bus atnaujinta 2021-2024 metams. Naujojo LIFE reglamento bei programos derybos Briuselyje artėja į pabaigą, o pirmieji LIFE kvietimai nusimato jau I-II ketvirtį.

Kviečiame brandinti naujų projektų idėjas ir gvildenti jas kartu su partneriais. Aplinkos projektų valdymo agentūra pasiruošusi atsakyti į Jūsų klausimus bei padėti parengti geresnės kokybės LIFE paraišką.

2020 m. lapkričio 30 d. Lietuvos mokslo ryšių biuras Briuselyje LINO kartu su Estijos mokslo ryšių biuru ELO organizuoja partnerysčių paieškos renginį ”Environment and energy: exploring synergies between GREEN DEAL and LIFE”.

Renginio tikslas – pristatyti projektų idėjas, pritraukiant naujus partnerius į planuojamus konsorciumus ar suteikti galimybę prisijungti prie jau buriamų projektų grupių. Renginio pradžioje vyks Green Deal ir LIFE kvietimų trumpi pristatymai. Dalyviai turės galimybę trumpai pristatyti savo projektų idėjas ir atkreipti galimų partnerių dėmesį.

Būtina užsiregistruoti iki lapkričio 23 d. darbo pabaigos: https://rb.gy/0umqmb

Daugiau informacijos:

http://lino.lmt.lt/en/renginiai/online-brokerage-event-environment-and-energy-exploring-synergies-between-green-deal-and-life/

Kviečiame dalyvauti!