NAUJIENOS

Kvietimas teikti paraiškas dėl biologinės įvairovės mažos paramos priemonės

2022 m. sausio 12 d.

Europos Komisija paskelbė kvietimą teikti paraišką dėl biologinės įvairovės mažos paramos priemonės (angl. Small Grant Facility on Biodiversity - BEST) ir sausio 18 d. 09:30 val. kviečia į informacinę dieną, kurios metu supažindins su vertinimo kriterijais.

Kvietimo tikslas – finansuoti projektą, kuriuo bus įsteigta lanksti ir ambicinga Mažos paramos priemonė biologinei įvairovei (BEST). Nuo 2022 m. bus vykdomi kvietimai teikti paraiškas nedidelėms dotacijoms biologinės įvairovės išsaugojimui ir (arba) atkūrimo veiksmams ES atokiausiuose regionuose ir trylikoje užjūrio šalių ir teritorijų (UŠT), kurios yra asocijuotos su Europos Sąjunga (Karibų jūros, Indijos vandenyno, Amazonės, Ramiojo vandenyno, poliariniuose ir subpoliariniuose bei Makaronezijos regionuose).

Renginys skirtas vyriausybinėms įstaigoms, nevyriausybinėms organizacijoms ir tarptautinėms organizacijoms, kurios turi pajėgumų arba svarsto sudaryti konsorciumą su kitais pareiškėjais, kad galėtų efektyviai vykdyti tokius kvietimus ir valdyti vėlesnius projektus.

Apie kvietimą plačiau: https://cinea.ec.europa.eu/events/small-grant-facility-biodiversity-best-info-session_en.

Registracija į informacinę dieną: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/BEST_Info_Session.