NAUJIENOS

LIFE informacinė diena 2024 Vilniuje

2024 m. gegužės 2 d.

Aplinkos projektų valdymo agentūra kartu su Aplinkos ministerija organizuoja LIFE informacinę dieną bei kviečia Jus susipažinti su finansuojamų projektų temomis ir patirtimi. Renginys vyks  š. m. gegužės 15 d. Aplinkos ministerijos 506 salėje ,,Stepės“, A. Jakšto g. 4, Vilniuje.

Informacinio renginio metu supažindinsime su LIFE programos ypatybėmis, pristatysime šių metų prioritetines finansavimo temas, aptarsime bendrąjį finansavimą. Projektų vykdytojai papasakos apie tai, kaip jiems sekasi įgyvendinti gamtosaugos, klimato ir perėjimo prie švarios energijos LIFE projektus. Esant poreikiui, projekto vystymo bei paraiškų pildymo klausimais galėsite individualiai pasikonsultuoti su LIFE programos ekspertais. Pageidavimą tokiai konsultacijai prašome nurodyti registracijos į renginį formoje.

Atkreipiame dėmesį, kad LIFE programa – vienintelė tik aplinkai, gamtos išsaugojimui ir klimato politikos veiksmams skirta ES programa. Šių metų kvietime numatyta skirti net 571 mln. eurų gamtos ir biologinės įvairovės išsaugojimo, žiedinės ekonomikos, gyvenimo kokybės, klimato bei perėjimo prie švarios energijos projektams. Paraiškas gali teikti bet kuris ES registruotas juridinis asmuo. Daugiau informacijos apie kvietimą ir jo sąlygas oficialioje programos svetainėje: https://cinea.ec.europa.eu/programmes/life/life-calls-proposals-2024_en

Ketinantys dalyvauti renginyje kviečiami užsiregistruoti https://forms.office.com/e/EyK6AeQYeV. Informacija teikiama el. paštu life@apva.lt.  

Programa. Renginys nemokamas. 

Jei negalėtumėte atvykti, numatoma renginį transliuoti Aplinkos ministerijos ir APVA Facebook puslapiuose.

Renginio pranešimai paskelbti čia.