NAUJIENOS

Paslaugos LIFE pareiškėjams

2020 m. gegužės 21 d.

Pradedant rengti LIFE projektą, svarbiausia tinkamai parinkti projekto idėją. Tada reiktų pasitikrinti jos aktualumą Europoje – ar ji prisidėtų prie svarbiausių aplinkosauginių prioritetų sprendimo. LIFE gebėjimų stiprinimo Lietuvoje grupės darbuotojai galėtų patarti kuriai LIFE programos prioritetinei projektų temai galima būtų priskirti Jūsų idėją. Taip pat kviečiame kreiptis ir tuo atveju, jei norite išsiaiškinti dėl išlaidų tinkamumo, tarptautiškumo ar partnerių pasirinkimo.

Lietuvių teikiamoms LIFE projektų koncepcijoms, ypač išteklių efektyvumo srityje, dažnai pritrūksta aiškaus verslo plano, parodančio idėjos ekonominį tvarumą ateityje. Tai patvirtina ankstesnių metų LIFE paraiškų vertinimo analizė.

Siekdami aiškiau atskleisti LIFE projektų rengimo ypatybes startuoliams bei pramonės įmonėms, birželio 9 d. rengiame LIFE koncepcijų rašymo internetinį seminarą. Daugiau informacijos apie renginį bei registracija čia.

Jei jau rašote LIFE projektą ir iškyla sudėtingi klausimai, į kuriuos gairėse pareiškėjams nerandate atsakymo ar norite patyrusio LIFE eksperto patarimų, kaip tinkamiausiai atskleisti Jūsų projektą LIFE paraiškos rėmuose, prašome iki birželio 6 d. rašyti mums el. paštu: info@lifeprojektai.lt apie poreikį išorės ekspertų konsultacijoms.